.

مراحل پیگیری واستعلام صدور کازت ملی هوشمند

راحت‌ترین راه برای پیگیری وضعیت ثبت نام کارت ملی هوشمند:

اگر جزو افرادی هستید که در طرح کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده‌اند اما هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده‌اند، این مطلب را بخوانید و با راه‌های پیگیری کارت ملی هوشمند خود مطلع شوید.
اکنون، پس از وقفه‌ای طولانی، «هاشم کارگر» رئیس سازمان ثبت احوال کشور از راه‌اندازی مجدد خط تولید و صدور کارت هوشمند ملی خبر داده و وقت آن رسیده آنها که ثبت نام کرده بودند اما کارت به دستشان نرسیده از وضعیت و مرحله صدور کارت ملی‌شان اطلاع داشته باشند

اگر جزو افرادی هستید که در طرح کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده‌اند اما هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده‌اند و نمی‌دانید چگونه و از چه طریقی پیگیری کنید، ادامه مطلب را حتما بخوانید.

مراحل پیگیری اینترنتی وضعیت ثبت نام کارت ملی هوشمند

دولت به منظور پیگیری وضعیت ثبت نام کارت‌های ملی هوشمند سامانه‌ای راه‌اندازی کرده تا مردم بتوانند مراحل پیگیری کارت ملی هوشمند خود را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهند.
آن دسته از افرادی که در طرح دریافت کارت‌های هوشمند ملی ثبت نام کرده‌اند؛ اما هنوز کارت ملی هوشمندشان به آنها تحویل داده نشده است، می‌توانند با مراجعه به سامانه پیگیری کارت ملی هوشمند به نشانی اینترنتی www.ncr.ir از وضعیت کارت ملی خود مطلع شوند.

► برای ورود به سایت پیگیری کارت ملی هوشمند طبق مراحل زیر پیش بروید.
۱- مرورگر خود را باز کنید و وارد سایت گوگل به نشانی https://www.google.com شوید و عبارت «پیگیری کارت ملی هوشمند» را سرچ کنید. سپس روی اولین لینک نمایش داده شده در گوگل کلیک کنید تا وارد سامانه پیگیری کارت ملی هوشمند شوید.

www.instagram.com/mehdadgar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *